Jdi na obsah Jdi na menu
 


Více času musíme něco psát a začíná sezóna kopané

1. 9. 2009

Dobrý den všem, kdo zavítá......

Je tu zahájení dalšího kola nejnižší soutěže v kopané.Fotbalový klub Dynamit Kotvina se začíná potápět, nebo to je začátek výbuchu.

První zápas 23.8.09 začal s velkou oslablou základnou a to proti celku Úhošťan,ale zkušený celek se Dynamitu neleká a naopak sází góly v první polovině to byly jen dva, ale ve druhé je to už osm.Celkově prohráváme doma  0:10.Rozhodčí se jen smál a to Vladimíra Novotnýho máme nejraději píská rovinu a to se nám taky líbí.Nejvyšší známka za 5 je ta nejlepší.Vinu dávám celému mužstvu jak přístupem , tak jeho hrou.Je pravda že nebyl tento zápas náš golman a zaskakoval za něj hráč, ale obrana nesmí nechat vystřelit.Prostě selhání.Útok zase nedává branky a na to se musí hrát.

Druhý zápas 30.8.09 vyjíždíme za celkem do Strupčic, což je sice daleko od nás asi 40km.Ještě 10 minut před zápasem jsem to viděl na kontumaci pro nezájem hráčů Dynamit je pravda, že někteří se omluvili (viz. P.Nester,Fr.Kodera a L.Vlk), ale co zbytek.Nakonec se nás sebralo 10.V první polovině dostáváme  6 gólů a ve druhé 7 gólů.Exibice!?!?!?Také počítadlo už nestačilo počítat po střeleném 10 gólu.Celkem prohráváme 13:0.Co dodat ? Netrenovalo se a to se taky projevuje.Možná je to poslední sezóna nebo zápas,možná že se hlavy sejdou a něco vymyslí.Nevím a nikdo to nedokáže odhadnout.Záleží jen a jen na přístupu.Ten ale poslední dobou také někam vdáli odchází.Uvidíme ,jak vše dopadne.

Za Dynamit Kotvina trenér Miroslav Šiman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář