Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z valné hromady OFS v Chomutově únor 2012

25. 2. 2012

Pro začátek přicházejí novinky , u kterých se vůbec neví zda-li , to tak bude.

1.Již název není českomoravský fotbalový svaz, ale česká asociace fotbalu.

2.Budou se vybírat registrační poplatky a posílat do Prahy - jeden hráč 50Kč.Do příštích let to   mělo být až 200Kč.Zatim schvaleno 50Kč.Nehrající hráči od mateřského oddílu po 3 letech propadá registrace a mohou jít jinam-vše se ještš upřesňuje a nic není nikde dáno ani psáno.

3.OFS chce zavést podvojné účetnictví - ozývaly se hlasy k čemu ,když nic z okresu nedostáváme a naopak máme platit .Bude to ještě asi zajímavý.

Nevidím v tomto systému žádný závěr a nemam dobré pocity z celého sezení na této valné hromadě.Naopak si myslím že nakonec se celý systém asi rozpadne.No vše ukáže čas.

Všem fotbalistům přeji mnoho zdaru v dalších soutěžích.

Za FK Dynamit Kotvina Miroslav Šiman.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FK Dynamit Kotvina končí s fotbalem

(Miroslav Šiman, 29. 7. 2013 12:53)

Jenom se potvrzuje to ,co je již směr dáný. A to ne pomoc malým klubům ale naopak ze strany fotbalových okresních a řízených funkcí pomalý rozklad jednotlivých organizací.Myslím ,že nás budou následovat další, ale to každý ,kdo ve fotbale něco dělal nebo dělá asi dobře ví.
Toto je pouhá úvaha jednoho malýho trenéra v 10.leté historii Dynamitu.

Re: FK Dynamit Kotvina končí s fotbalem

(Miroslav Šiman, 3. 9. 2015 19:23)

K podzimní sezóně roku 2015 končí Fotbalový klub MIKULOVICE na hřišti v Kotvině. Neznám bližší informace,ale jen se potvrzuje propadání klubů nižších tříd,kde asi je chyba? Můžeme si jen domýšlet.